З 15 по 18 травня 2018 року в Міжнародному Виставковому Центрі міста Києва пройшла Міжнародна виставка енергоефективного опалення, вентиляції, кондиціонування, водопостачання, відновлюваної енергетики, сантехніки і басейнів «Аква-Терм Київ» (20th International Exhibition for Aqua Therm Kyiv).

Компанія Гейзер який рік традиційно брала участь у виставці "Aqua Therm Kyiv" яка була в цьому році 20-а, ювілейна.

Разом з нашою компанією в цьому році у виставці взяли участь 514 компаній - виробників і постачальників з Боснії та Герцеговини, Великобританії, Угорщини, Німеччини, Гонконгу, Італії, Індії, Китаю, Казахстану, Литви, Люксембургу, Нідерландів, Польщі, Сербії, Словаччини, Туреччини, Швеції, Чехії, України та Франції.

В період проведення виставки наші три виставкових стенду відвідали керівники і фахівці вітчизняних та іноземних компаній, промислових підприємств, представники проектних організацій, які проявляли жвавий інтерес до нашої продукції.

Експозиції компанії збирали велику кількість відвідувачів, були жваві дискусії, обговорювалися завдання, обговорювалися можливості співпраці.

Всі зацікавлені відвідувачі могли отримати практичні консультації та всі необхідні інформаційні матеріали.

В цьому році компанія Гейзер стає офіційним представником відомого італійського виробника насосів компанії "SAER Elettropompe"

Також, в рамках виставки «Акватерм» успішно дебютував щорічний Всеукраїнський фестиваль «Я монтажник», який об'єднав тисячі інсталяторів систем опалення, водопостачання, вентиляції і кондиціонування з усієї України.

Компанія «Гейзер», як виробник поліпропіленових, поліетиленових труб, фітингів і імпортер різної продукції була учасником фестивалю. 

На стенді компанії проходили цікаві і захоплюючі конкурси для монтажників, переможцям і учасникам яких вручалися призи. Відвідувачі могли оцінити якість продукції під час конкурсів та експрес-випробувань прямо на стенді.