Бажання
Добавьте товары в желания
Geyser — сантехника от А до Я
0
Мій кошик

Cersanit

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

Cersanit - це група компаній, яка має величезний вплив на європейський ринок. Цього виробника з польським капіталом відрізняє, перш за все, широкий спектр пропонованої продукції.

 

Компанією Cersanit виробляється і успішно реалізується така продукція як - ванни, керамічна плитка, душові кабіни, санфаянс, меблі для ванної кімнати, акрилові піддони та багато інших виробів з акрилу.

 

Акції холдингу котируються на Варшавській фондовій біржі ще з 1998 року!

 

Група компаній Cersani бачить своє майбутнє в завоюванні лідируючих позицій на європейському ринку та подальшого їх утримання.

 

Компанія робить успішні кроки в цьому напрямку. Комплексна пропозиція виробів для ванної кімнати сприяє планомірному зростанню компанії.

 

Основними ринками продажу для компанії Cersanit є країни Східної Європи - Україна та Росія. Доволі багато товарів реалізується і на території Європейського Союзу, в таких країнах як Данія, Естонія, Латвія, Литва, Швеція, Угорщина, Словаччина, Ірландія, Великобританія, Болгарія, Румунія, Франція, Германія.

 

З кожним роком продукція компанії Cersanit завоювує все більше визнання серед споживачів Польщі та багатьох інших країн.

Розгорнути
Вгору