Бажання
Добавьте товары в желания
Geyser — сантехника от А до Я
0
Мій кошик

ARCO

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

 

ARCO - це сімейне іспанське підприємство, що займається розробкою, виробництвом і продажем вентилів, а також водопровідних, газових, опалювальних систем і устаткування.

Компанія пропонує інноваційні, безпечні, прості і раціональні рішення для житлових і промислових приміщень, ефективно реагуючи на потреби своїх клієнтів, тим самим вносячи свій внесок в їх благополуччя і поліпшення якості життя.

В даний час, ARCO є одним з провідних брендів в світі і придбала популярність національного і міжнародного масштабу в сфері постачання вентилів. Виробничі центри компанії, річний обсяг виробництва яких становить понад 40 мільйонів вентилів на рік, знаходяться в Валенсії і Тунісі, а складські центри - в Іспанії, Тунісі, Польщі та Бразилії.

ARCO ставить за мету збільшення своєї частки на міжнародних ринках. Уже зараз ARCO представлений більш, ніж в 100 країнах своїми великими комерційними мережами і представництвами, розташованими на п'яти континентах.

Висока якість, робота і близькість до замовника - це основа філософії ARCO. Для виконання місії компанії, в ній є висококваліфікована команда, що складається з 500 чоловік, орієнтована на пошук найкращих рішень, щоб потім передати їх фахівцям і розробникам і спростити роботу  клієнтам, зробивши її більш безпечною, а результати своєї праці - більш довговічними.

Розгорнути
Вгору