Бажання
Додайте товари до списку бажань

Насос свердловинний з підв, стійк, до піску OPTIMA 4SD8/28 4 кВт 162м 3-фазний

Немає в наявності
Артикул: 11689

Насос свердловинний з підвищеною стійкістю до піску OPTIMA 4SD8 / 28 4 кВт 162м 3-х фазний з пультом, двадцять вісім робочих коліс
Кабель - 15 метрів
Виробник - Польща
Гарантія - 2 роки


Насос свердловинний з підвищеною стійкістю до піску OPTIMA 4SD8 / 28 4 кВт 162м 3-х фазний діаметром 4 "призначений для подачі води з свердловин (діаметром від 4" або 100 мм) і відкритих водойм з глибиною більше ніж 9 м, коли використання поверхневого насоса неможливо або недоцільно.

Принцип роботи:
Насос OPTIMA 4SD8 / 28 4 кВт 162м 3-х фазний складається з двох частин: двигун в нижній частині і насос у верхній частині, жорстко зєднані між собою зубчастої муфтою міжнародного стандарту Nema і має забір води в середній частині корпусу. Насос относятітся до насосів відцентрового типу і має багатоступеневу конструкцію і «плаваючі» робочі колеса, завдяки яким реалізується підвищена стійкість до піску (до 600 г / м3).
Забруднення робочих коліс зазвичай виникає при зупинці насоса. Коли насос запускається, осад надає надзвичайно руйнівний вплив на поверхні робочих коліс і дифузорів. Технологія «плаваючого» робочого колеса, дозволяє значно знизити наслідки тертя піску об стінки лопаток і поверхні робочих коліс і дифузорів. Робочі колеса в цьому випадку закріпленні жорстко, а мають незначний люфт вздовж вала.
При включенні насоса обертанням робочого колеса потік води нагнітається між робочим колесом і дифузором. Тиск, який утворився, піднімає робоче колесо. При цьому осад піску виноситься потоком, частина якого проходить нижче робочого колеса, не руйнуючи його. Глибинні відцентрові насоси відрізняються високим рівнем ККД, який може досягати 70%.

Конструктивні особливості:
Насос OPTIMA 4SD8 / 28 4 кВт 162м 3-х фазний оснащений асинхронним однофазними двигуном з коротко замкнутим ротором і «плаваючим» робочим колесом, для реалізації підвищеної стійкості до піску. Двигун заповнений спеціальним мінеральним маслом для ефективного охолодження (тепловіддачі в навколишнє середовище), а також для змащення й охолодження підшипників і механічного ущільнення.
Масло сертифіковане для контакту з харчовими продуктами. У разі витоку запах, і колір води не змінюється, небезпеки забруднення немає. Вал і корпус електродвигуна виготовлений з нержавіючої сталі AISI 304. У нижній частині підшипник радіально - опорний, витримує осьові навантаження, у верхній частині двигуна - радіальний.

Технічні характеристики:
- Максимальна продуктивність до 9.6 м3 / год;
- Діаметр підключення - 2 "
- Максимальна глибина занурення - 65 метрів
- Максимальний напір - 162 м;
- Температура води, що перекачується до 35. ° С;
- Максимальний вміст піску 2000 р / м3.

Увійти за допомогою
Оцініть товар
Надіслати
17 241.00 грн/шт
Увійдіть на сайт щоб
додати товар в список бажань
Повідомити, коли з'явиться
Войдите на сайт чтобы
добавить товар в список ожиданий
  • Самовивіз з пункту видачі: 
  • м.Київ, вул. Якутська, 12
  • м.Київ, вул.Дегтярівська, 31

 

  • Банківською карткою або готівкою в офісі
  • Безготівковий рахунок
  • Онлайн картою (LiqPay)

Гарантія від виробника.

Характеристики
Бренд Optima
Потужність 4 кВт
Діаметр насосів 4" (101 мм)
Діаметр підключення 2"
Вид свердловинного насоса Відцентровані насоси
Тип свердловинних насосів Трьохфазні
Максимальна продуктивність 9,6 м3/год (160 л/хв)
Максимальний напір от 161 до 209 м
Вгору