НОВИНКА 2 в 1!!! Стрічка алюмінієва армована CRISTAL 48мм х 10м та 48мм х 20м

Основна характеристика -  висока міцність на розрив алюмінієвої стрічки 
Стрічка алюмінієва самоклеюча
Алюмінієва стрічка складається з алюмінієвої фольги і липкого шару
Дзеркальна поверхня стрічки має високу ступінь відображення інфрачервоних і ультрафіолетових променів, що дозволяє застосовувати цей вид стрічки в теплоізоляційних цілях.
За допомогою стрічки можна знизити тепловтрати, що відбуваються через не герметичного з'єднання стиків і швів. Цей матеріал служить відмінним засобом для з'єднання між собою гнучких повітропроводів, проклейки стиків при монтажі теплоізоляції захисту від проникнення пари, запобігання корозії. Він також дозволить уникнути проникнення бруду і дрібного сміття всередину електронних приладів, пристроїв.
Найчастіше стрічка використовується для проклейки швів теплоізоляційних фольгованих, ламінованих матеріалів (базальтових матів, утеплювачів для труб, утеплювачів на основі спіненого каучуку або поліетилену), герметизації швів і декоративного оздоблення.
Основні переваги стрічки:
- вологостійкість і стійкість до хімічного впливу, що запобігає корозії і руйнування металів;
- відображає здатність дозволяє захистити пластмасові та пластикові матеріали при підвищених температурних навантаженнях, а також відображати ультрафіолетові промені, що дозволяє експлуатації на відкритих просторах;
- відмінні захисні властивості від проникнення пари, пилу, бруду;
морозостійкість і термостійкість;
- висока адгезійна здатність до всіх поверхонь (в тому числі пластик, метал, сталь)
- висока міцність на розрив;
- довговічність.
Стрічка забезпечує особливу термостійкість і захист від вологи, завдяки чому даний вид клейкої стрічки є незамінним при виконанні будівельних, ремонтних, теплоізоляційних робіт.
Застосування алюмінієвої і армованої клейкої стрічки:
Проклейка швів теплоізоляційних фольгованих, ламінованих матеріалів (базальтових матів, утеплювачів на основі спіненого каучуку або поліетилену), герметизації швів і декоративного оздоблення
- проклейка швів і стиків трубного утеплювача
- при ізоляції лазень, саун, бань.
- герметизація швів: може використовуватися для герметизації трубопроводів різного призначення (гарячої води, вентиляційних каналів) і теплоізоляційних матеріалів (мембран, плівок)
- з'єднання стиків панелей, вузлів, труб (монтаж систем вентиляції, кондиціонування)